Grupa KKI-BCI

Aktualne Oferty Pracy

mobile-logo

Dlaczego Grupa KKI-BCI?

Jesteśmy młodzi, pełni pasji, otwarci na wszystko co nowe. Lubimy to co robimy i wierzymy w sukces!
Czujesz się w zespole jak ryba w wodzie? Internet nie ma dla Ciebie tajemnic?

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy:

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW UNIX

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolski
Nr ref.: 1/AD/2017

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • bieżąca administracja serwerami linux
  • bieżąca administracja systemami wirtualizacji serwerów
  • rozwiązywanie bieżących problemów

Jakich umiejętności oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości systemów: GNU/Linux
  • znajomość paneli administracyjnych: DirectAdmin,
  • doświadczenie z systemami wirtualizacji (XEN, VMWare),
  • znajomość zagadnień związanych z pocztą (SMTP, POP/IMAP)
  • znajomość zagadnień administracji sieciami
  • dobrej znajomości baz danych Mysql, Postgresql i zagadnień replikacji
  • znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość protokołów routingu dynamicznego,
  • poczucie humoru,
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Z naszej strony oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat,
  • możliwość zmierzenia się z ciekawymi wyzwaniami,
  • możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • uśmiechnięty zespół od rana,
  • elastyczne godziny pracy

Nie posiadasz wszystkich wyżej wymienionych kompetencji, nic nie szkodzi, szukamy ludzi, którzy będą chcieli się  z nami rozwijać i zdobywać nową wiedzę! Aplikuj!

Grupa KKI-BCI zastrzega, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Jesteś gotowy podjąć wyzwanie? Aplikację wyślij na adres: bok@kki-bci.pl

PROGRAM STAŻOWY

Nr ref.: 2/AD/2017

Jeżeli jesteś zainteresowany poniższą tematyką, chcesz nabrać praktyki w tej dziedzinie, zapraszamy na staż!

U nas nie będziesz parzył kawy czy biernie przypatrywał się wykonywanym zadaniom, otrzymasz sporą dawkę wiedzy i praktyki, a jeżeli będzie Ci się u nas podobało chętnie podpiszemy z Tobą umowę na stałe!

Czego możesz się u nas spodziewać?

  • systemów: GNU/Linux
  • paneli administracyjnych: DirectAdmin,
  • systemów wirtualizacji (XEN, VMWare),
  • zagadnień związanych z pocztą (SMTP, POP/IMAP)
  • zagadnień administracji sieciami
  • baz danych Mysql, Postgresql i zagadnień replikacji

  • 1 miesięczny staż, po tym okresie i wspólnej rozmowie możliwość zatrudnienia na pełny etat,

Szukamy ludzi, którzy będą chcieli się  z nami rozwijać i zdobywać nową wiedzę! Aplikuj!