facebook
Grupa KKI-BCI

Referencje

TVN

TVN Spółka Akcyjna współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczęła w 2008 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuje na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca. 

Krzysztof Stanula – Szef Zespołu Infrastruktury Informatycznej TVN S.A.

Oknoplast

Działając zgodnie z umową i na zlecenie Oknoplast sp z o.o. firma Grupa KKI-BCI wykonuje nieprzerwanie od 2012 roku usługi utrzymania infrastruktury sprzętowej oraz sieciowej.

Całość zamówienia wykonywana jest należycie i bez zastrzeżeń. 

Marcin Bielak – Szef Procesu IT

YMCA

Young Men’s Christian Association (YMCA) współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczęła w 2003 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuje na rekomendację, jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca.

Jan Bajger – Dyrektor Programowy

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczęła w 2003 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuje na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca. 

Krzysztof Dzieciuchowicz – Wiceprezes Zarządu

Stowarzyszenie Muzyki Polskiej

Stowarzyszenie Muzyki Polskiej współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczęła w 2005 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuje na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca. 

Paweł Orski – Dyrektor

Teatr Łaźnia Nowa

Grupa KKI-BCI jako jedyna firma w Krakowie podjęła się wykonania usługi z zakresu zapewnienia łączności internetowej dla kilkunastu lokalizacji Festiwalu Boska Komedia. Do do trudnego podeszli w bardzo profesjonalny sposób wykazując duża otwartość i zrozumienie dla naszych potrzeb. Dzięki ich nowatorskiemu rozwiązaniu usługa została zrealizowana bezproblemowo i na najwyższym poziomie.

Przez cały czas trwania Festiwalu mieliśmy również zapewnioną opiekę specjalisty ze strony Grupy KKI-BCI dzięki czemu mogliśmy się skupić wyłącznie na organizacji przedsięwzięcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Grupą KKI-BCI. Polecamy tę firmę jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Jarosław Tochowicz – Wicedyrektor

Ingarden&Ewy

Architekci Ingarden&Ewy współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczęli w 2009 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuję na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca.

Jacek Ewy – Wiceprezes Zarządu

Generalny Konsulat Francji w Krakowie

Generalny Konsulat Francji w Krakowie współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczął w 2006 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuję na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca.

Thierry Guichoux – Generalny Konsul Francji

PharmaCF

PharmaCF współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczęła w 2007 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuję na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca.

Administrator systemów IT Pharma C Food

Hotel Conrad

Hotel Conrad współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczął w 2011 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuję na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca.

Artur Kaczmarczyk – Prezes Zarządu

IDC Polonia

IDC Polonia współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczęła w 2003 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuję na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca.

Pavol Pokrivcak – Dyrektor Logistyki IT

Polska Spółka Gazownictwa

Polska Spółka Gazownictwa współpracę z Grupą KKI-BCI rozpoczęła w 2001 roku. Niezmiennie przez cały okres jej trwania, obsługa Grupy KKI-BCI cechowała się wysokim poziomem obsługi technicznej i merytorycznej oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru Grupy KKI-BCI jako dostawcy usług internetowych.

Grupa KKI-BCI w pełni zasługuję na rekomendację jako solidny, rzetelny i godny polecenia usługodawca.

Robert Banaś – Dyrektor Oddziału

British International School of Cracow

Od 2004 roku Grupa KKI-BCI jest naszym partnerem w zakresie obsługi informatycznej (internet, hosting) naszych szkół w Krakowie i Wrocławiu. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma. Ich niezawodność pozwoliły nam na sprawne funkcjonowanie naszych szkół.

Grupa KKI-BCI zapewnia nam również kompleksowy nadzór całego systemu informatycznego. Polecamy Grupę KKI-BCI jako doświadczonego i solidnego partnera w zakresie obsługi informatycznej.

Wiesław Ogiński – Członek Zarządu